gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Poniedziałek 17.06 8.00 - 20.00
Wtorek 18.06 8.00 - 20.00
Środa 19.06 8.00 - 20.00
Czwartek 20.06 8.00 - 20.00
Piątek 21.06 8.00 - 20.00
Sobota 22.06 8.00 - 16.00
Niedziela 23.06 nieczynna

5 powodów,

dla których warto u nas kupować.

1
Sprawdzony sprzedawca
2
Zapewniamy niskie ceny
3
Gwarantujemy
dostępność towaru
4
Tylko nowe
i oryginalne produkty
5
Darmowa dostawa w 24h
1
Sprawdzony sprzedawca
Opony.com należy do grupy Oponeo.pl S.A. - spółki notowanej od 2007 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jesteśmy wiodącym dostawcą opon już od 2001 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie zapewnia fachową poradę i profesjonalną obsługę. Oferowany przez nas bogaty asortyment opon i felg pozwoli Ci znaleźć produkty najodpowiedniejsze dla siebie. Profesjonalna organizacja zakupów w naszym sklepie zaoszczędzi Twój czas i pieniądze. Opony.com zapewniają najwyższą ochronę prywatności. Dane osobowe każdego klienta wykorzystane są tylko raz, do realizacji zamówienia. Nad jego przebiegiem czuwa ponad 100 pracowników: profesjonaliści z Biura Obsługi Klienta, programiści, administratorzy IT i magazynierzy.
2
Zapewniamy niskie ceny
Oferta opony.com to nie tylko oryginalne i nowe produkty, ale także niskie ceny. Nasi wykwalifikowani pracownicy posłużą Ci radą i pomogą dobrać odpowiednie ogumienie i felgi.
3
Gwarantujemy dostępność towaru
Każdego dnia ponad pięćset tysięcy sztuk opon jest przygotowanych do natychmiastowego wysłania we wskazane miejsce. Każda oferta w naszym sklepie opatrzona jest informacją o dostępności danej opony. Ponadto obok produktu zawsze załączona jest informacja o dokładnym terminie jego dostawy. Nasz efektywny system rezerwacji sprawia, że opony umieszczone w koszyku są automatycznie rezerwowane. Taka organizacja gwarantuje sprawne dostarczenie wybranego ogumienia nawet w okresach nasilonej sprzedaży.
4
Tylko nowe i oryginalne produkty
Opony z naszej oferty nie są starsze niż 1,5 roku od daty ich produkcji. Dodatkowo w trakcie trwania sezonu letniego i zimowego większość sprzedawanych przez nas produktów pochodzi z bieżącego roku, a ich średnia data produkcji nie przekracza ostatnich kilku miesięcy. W trosce o zadowolenie naszych klientów oferujemy nowe opony najwyższej jakości.
5
Darmowa dostawa w 24h
Nasze nowoczesne sposoby zabezpieczania danych i profesjonalny sprzęt to gwarancja prawidłowego i szybkiego przebiegu realizacji zamówienia. Nowoczesne centrum logistyczne opony.com stwarza możliwość wysłania aż dwudziestu pięciu tysięcy opon dziennie. Co więcej dostarczanie produktów na terenie całej Polski odbywa się bezpłatnie. Zatrudnione przez nas profesjonalne firmy przewozowe oraz krótki czas transportu zamówień maksymalnie zmniejsza ryzyko jakiegokolwiek uszkodzenia przesyłki.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.