gpw
Połącz się z naszym konsultantem Pn-Pt: 7-22   Sb-Nd: 8-20    (52) 341 88 10

Yokohama GEOLANDAR H/T

opony Yokohama GEOLANDAR H/T

Yokohama GEOLANDAR H/T

Ocena: 3,8 / 6,0 1118000 Ilość opinii 4
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Yokohama

Zamów opony
Yokohama GEOLANDAR H/T

Sprawdź ofertę opon Yokohama GEOLANDAR H/T w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Yokohama GEOLANDAR H/T

Yokohama GEOLANDAR H/T to opona letnia klasy Premium. Jest to nowoczesny produkt opracowany dla kierowców nowoczesnych samochodów z napędem na cztery koła. Dobrze współpracuje z systemami kontroli trakcji, które są w standardowym wyposażeniu samochodów SUV. Opona GEOLANDAR H/T przeznaczona jest do szybkiej jazdy po drogach utwardzonych.

Opona Yokohama GEOLANDAR H/T została wyposażona w solidny bieżnik, który składa się z sekwencji wytrzymałych klocków o nieregularnym kształcie. Na barkach znajdują się bloki o zróżnicowanej wielkości. Ich zdaniem jest zapewnienie stabilności podczas szybkiej jazdy na szosie oraz zagwarantowanie odpowiedniej kierowalności w terenie. Konstrukcja gwarantuje ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz umożliwia manewrowanie na grząskim i lekkim podłożu. W środkowej części bieżnika znajdują się klocki, które gwarantują stały kontakt opony z podłożem. Ich ostre krawędzie odpowiadają za przyczepność zarówno na mokrej, jak i suchej drodze. Ich ilość została dodatkowo zwiększona poprzez umieszczenie na powierzchni bieżnika dodatkowych nacięć. Całość gwarantuje natychmiastową reakcję na nagłe ruszanie, przyśpieszanie, a także znacząco skraca drogę hamowania. Rzeźba opony poprzecinana jest w wielu kierunkach kanalikami. Odpowiedni profil ścianek uniemożliwia blokowanie się w ich wnętrzu kamieni. Ponadto kanaliki ułatwiają osuszanie bieżnika. Aby zwiększyć wytrzymałość konstrukcji, bazą opony jest mocne, stalowe opasanie wzmocnione nylonowymi przekładkami. Dzięki temu opona chroniona jest przed deformacją profilu na skutek oddziaływania licznych przeciążeń. Atutem opony Yokohama GEOLANDAR H/T jest atrakcyjna i agresywna rzeźba oraz niski profil. Całość bardzo dobrze komponuje się z nowoczesną linią sportowych SUVów.

Firma Yokohama to niezależny producent, który specjalizuje się miedzy innymi w projektowaniu nowoczesnych opon segmentu Ultra High Performance. Yokohama szczególną rolę kładzie na rozwój i badania: zatrudniając około 1000 osób w Centrach Badawczo Rozwojowych wydając na ten cel ponad 100 mln USD rocznie. Opony Yokohama szczególnie doceniane są przez użytkowników samochodów sportowych, wysokich osiągów i zaspokojenie ich potrzeb jest również strategią produkcyjną Yokohama.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.