gpw
Połącz się z naszym konsultantem Pn-Pt: 7-22   Sb-Nd: 8-20    (52) 341 88 10

Yokohama AVS Winter V901

opony Yokohama AVS Winter V901

Yokohama AVS Winter V901

Ocena: 4,9 / 6,0 1111900 Ilość opinii 71
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Yokohama

Zamów opony
Yokohama AVS Winter V901

Sprawdź ofertę opon Yokohama AVS Winter V901 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Yokohama AVS Winter V901

Yokohama AVS Winter V901 to opona zimowa klasy premium (wysokiej). Yokohama to japońska firma, która specjalizuje się w produkcji opon dla ekskluzywnych samochodów. Yokohama AVS Winter V901 posiada nowoczesny, asymetryczny bieżnik, który gwarantuje wysokie osiągi w każdych zimowych warunkach. Stworzoną ją dzięki zastosowaniu opatentowanych przez producenta rozwiązań technologicznych oraz materiałów. Opona Yokohama AVS Winter V901 zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy nawet przy ekstremalnych prędkościach.

Opona Yokohama AVS Winter V901 została stworzona z myślą o kierowcach, którzy niezależnie od pory roku oczekują od opony wysokich parametrów trakcji. Opona jest częścią serii AVS dedykowaną dla najbardziej wymagających klientów. Konstruktorzy zastosowali w niej asymetryczny bieżnik, dzięki któremu opona dostosowuje się do nawierzchni. Równie dobrze radzi sobie zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Specjalna mieszanka gumowa użyta do produkcji bieżnika została wzbogacona składnikiem o nazwie Zeruma. Jest to specjalny środek rozprowadzający krzem, który reguluje miękkość gumy w zależności od temperatury i warunków na drodze. Strefy opony pełnią zróżnicowane funkcje. Wewnętrzna strona wyposażona jest w mniejsze bloki o ostrych krawędziach, które powodują boczne tarcie o powierzchnię drogi, a tym samym poprawiają przyczepność oraz hamowanie. Bloki zapewniają również bezpieczeństwo podczas szybkiej jazdy na zakrętach. Zewnętrzna strona została wyposażona w solidne bloki i szerokie żebra, które zwiększają sztywność bieżnika. Samochód prowadzi się dzięki nim płynnie i stabilnie. Konstruktorzy zadbali również o bezpieczeństwo podczas jazdy na mokrej nawierzchni. Specjalny system rowków bocznych i obwodowych skutecznie osusza oponę z wody i błota pośniegowego oraz redukuje ryzyko zjawiska aquaplaningu. Opona Yokohama AVS Winter V901 dobrze radzi sobie również na oblodzonej drodze. Liczne nacięcia lamelkowe w kształcie pajęczyny poprawiają przyczepność oraz wspomagają hamowanie, co szczególnie przydatne jest w niebezpiecznych sytuacjach.

Opona Yokohama AVS Winter V901 to produkt wysokiej jakości. Przeznaczona jest do dużych samochodów osobowych wyższej klasy oraz do aut segmentu SUV. Przystosowana jest do jazdy z bardzo dużą prędkością. Spełni oczekiwania kierowców, którzy poszukują mocnych, sportowych wrażeń również w sezonie zimowym.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.