gpw
Połącz się z naszym konsultantem Pn-Pt: 7-22   Sb-Nd: 8-20    (52) 341 88 10

Yokohama A300

opony Yokohama A300

Yokohama A300

Ocena: brak
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Yokohama

Zamów opony
Yokohama A300

Sprawdź ofertę opon Yokohama A300 w naszym sklepie.

Opony Yokohama A300

Opony Yokohama A300 są przeznaczone dla samochodów osobowych na sezon letni. Model ten odznacza się bardzo dobrymi parametrami jezdnymi w rozmaitych warunkach pogodowych i drogowych, ponadto oferując długi okres użytkowania oraz wysoki poziom komfortu jazdy.

Dobra jakość opon Yokohama A300 wynika przede wszystkim z zastosowania specjalnie skonfigurowanego bieżnika. Nowoczesne technologie komputerowe, które wykorzystano w procesie produkcji, uczyniły ten bieżnik wszechstronnym i doskonale sprawdzającym się zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Przyczepność omawianych opon stoi na najwyższym poziomie, to samo należy stwierdzić o sterowności samochodu, a także o pewności i stabilności prowadzenia. Wszystkie te cechy dotyczą również manewrowania, w tym przede wszystkim pokonywania zakrętów. Manewr ten odbywa się z zachowaniem bezpieczeństwa i stabilizacji trakcji. Dodatkowym atutem omawianych opon w dziedzinie bezpieczeństwa jest krótka droga hamowania.

Opony Yokohama A300 zostały zbudowane z mocnego i wytrzymałego materiału, którym jest nowoczesna mieszanka gumowa. Tutaj również zastosowano zaawansowane technologie, dzięki czemu udało się osiągnąć efekt wszechstronności – opony wytrzymują działanie wysokich temperatur, są odporne na przedwczesne zużycie i rozmaite uszkodzenia mechaniczne. Sprzyja to w sposób oczywisty długowieczności produktu, co z kolei jest elementem podnoszącym ekonomikę eksploatacji.

rozmiar indeksy cena
Yokohama A300 185/60R14 82 H 185/60R14 82 H 394 zamów

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.