gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Piątek 22.06 7.00 - 22.00
Sobota 23.06 8.00 - 16.00
Niedziela 24.06 nieczynna
Poniedziałek 25.06 7.00 - 22.00
Wtorek 26.06 7.00 - 22.00
Środa 27.06 7.00 - 22.00
Czwartek 28.06 7.00 - 22.00

Yokohama A.drive AA01

opony Yokohama A.drive AA01

Yokohama A.drive AA01

Ocena: 5,2 / 6,0 1111120 Ilość opinii 121
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Yokohama

Zamów opony
Yokohama A.drive AA01

Sprawdź ofertę opon Yokohama A.drive AA01 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Yokohama A.drive AA01

Yokohama A.drive AA01 to opona letnia klasy Premium. Przeznaczona jest do samochodów osobowych średniej i wyższej klasy. Przystosowana jest zarówno do jazdy ze stała prędkością na autostradzie oraz podczas intensywnej eksploatacji w ruchu miejskim. Jej główną zaletą jest wysoki komfort podróżowania.

Opona Yokohama A.drive AA01 została stworzona na bazie technologii Slim-Long. Służy ona zoptymalizowaniu kontaktu opony z drogą. W połączeniu z płaskim profilem uzyskano dużą powierzchnię styku z podłożem oraz równomierne rozłożenie nacisków na całej płaszczyźnie bieżnika. Efektem jest kilkustopniowa poprawa przyczepności lepsze czucie drogi oraz jednolite zużycie bieżnika. Dzięki temu opona Yokohama A.drive AA01 zapewnia długie przebiegi oraz niezmienne właściwości trakcyjne przez długi okres eksploatacji. Aby zapewnić bezpieczną trakcję na mokrej drodze w oponie zastosowano trzy szerokie proste rowki (Triple Wide Staight Grooves). Konstrukcja gwarantuje efektywne odprowadzanie wody na boki, dzięki czemu udało się w znacznym stopniu ograniczyć ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu. Solidny pas barkowy gwarantuje większą stabilność trakcji oraz przyczepność boczną podczas pokonywania zakrętów. Liczne nacięcia przyczyniają się do redukcji hałasu i drgań powstających podczas toczenia, dzięki czemu opona Yokohama A.drive AA01 gwarantuje cichą i komfortową jazdę. Yokohama A.drive AA01 została stworzona dzięki zastosowaniu mieszanki gumowej z dodatkiem krzemionki. Tworzywo poprawia osiągi podczas jazdy na mokrej i śliskiej nawierzchni. Jest również odporne na działanie wysokich temperatur oraz charakteryzuje się niską ścieralnością. Środkową część bieżnika stanowią dwa proste żebra wyposażone w zygzakowate nacięcia. Całość przedzielona jest trzema kanałami. Uzyskano w ten sposób strukturę zapewniającą sprawną komunikację pomiędzy droga a układem kierowniczym.

Yokohama to ceniony na całym świecie niezależny, azjatycki producent opon dla wielu segmentów rynku. Specjalizuje się miedzy innymi w projektowaniu nowoczesnych opon klasy Ultra High Performance. Yokohama jako jedyny dostawca opon na wyścigi WTCC, wspiera drużyny i kierowców na WTCC.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.