gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Środa 26.06 7.00 - 22.00
Czwartek 27.06 7.00 - 22.00
Piątek 28.06 7.00 - 22.00
Sobota 29.06 8.00 - 16.00
Niedziela 30.06 nieczynna
Poniedziałek 01.07 7.00 - 22.00
Wtorek 02.07 7.00 - 22.00

Vredestein Ultrac SUV Sessanta

opony Vredestein Ultrac SUV Sessanta

Vredestein Ultrac SUV Sessanta

Ocena: 4,9 / 6,0 1111900 Ilość opinii 27
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Vredestein

Zamów opony
Vredestein Ultrac SUV Sessanta

Sprawdź ofertę opon Vredestein Ultrac SUV Sessanta w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Vredestein Ultrac SUV Sessanta

Vredestein Ultrac SUV Sessanta to opona na sezon letni klasy medium. Została stworzona specjalnie do nowoczesnych samochodów osobowych segmentu SUV, wyposażonych w silniki o dużej mocy i pojemności. Opona dobrze współpracuje z elektronicznymi systemami bezpieczeństwa. Przeznaczona jest głównie do jazdy po drogach asfaltowych, ale jej właściwości pozwalają również na poruszanie się w lekkim terenie.

Do produkcji bieżnika zastosowano nowoczesną mieszankę gumową z dodatkiem krzemionki oraz zaawansowanych polimerów. Uzyskano w ten sposób odporność na działanie wysokich temperatur, będących skutkiem tarcia opony o podłoże podczas bardzo szybkiej jazdy. Guma jest również odporna na ścieranie. Równocześnie poprawia przyczepność na śliskim podłożu. Opona Vredestein Ultrac SUV Sessanta posiada asymetryczną rzeźbę bieżnika. Aby zapewnić dokładne sterowanie, opona została wyposażona w płaski profil z odpowiednio zaokrąglonymi krawędziami. Dzięki temu udało się również uzyskać optymalny rozkład nacisków na całej płaszczyźnie bieżnika, który zużywa się równomiernie. Rozwiązanie gwarantuje długie przebiegi oraz zachowanie właściwości opony na długi czas. Lepsze przyleganie do podłoża przyczyniło się również do redukcji oporów toczenia. Opona Vredestein Ultrac Sessanta gwarantuje płynną trakcję. W środkowej części opony znajdują się łukowate rowki, które rozszerzają się w kierunku zewnętrznego barku. Wraz z prostym kanałem obwodowym po wewnętrznej stronie opony struktura zapewnia wysoką ochronę przed zjawiskiem aquaplaningu. Woda jest skutecznie usuwana poza obszar styku z podłożem. Ponadto rzeźba poprawia również przyczepność. Ostre krawędzie rowków gwarantują krótką drogę hamowania oraz natychmiastową reakcję na zmianę tempa jazdy. Dla podwyższenia komfortu jazdy na barkach opony zastosowano sekwencję nacięć, które redukują drgania i hałas. Atrakcyjny wygląd opony Vredestein Ultrac Sessanta to efekt współpracy z Giugiaro Design. Dzięki temu uzyskano niepowtarzalny efekt wizualny, który pasuje do sportowej linii nowoczesnych samochodów.

Koncern Vredestein powstał w 1946 r. Firma zajmuje się produkcją, marketingiem, sprzedażą i dystrybucją opon do samochodów osobowych, opon rolniczych i przemysłowych. Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom konsumentów, Vredestein co roku wypuszcza na rynek nowe, ulepszone modele.

rozmiar indeksy cena
Vredestein Ultrac SUV Sessanta 235/65R17 108 V XL 235/65R17 108 V 894 zamów

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.