gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Poniedziałek 21.05 7.00 - 22.00
Wtorek 22.05 7.00 - 22.00
Środa 23.05 7.00 - 22.00
Czwartek 24.05 7.00 - 22.00
Piątek 25.05 7.00 - 22.00
Sobota 26.05 8.00 - 18.00
Niedziela 27.05 nieczynna

Vredestein Quatrac Lite

opony Vredestein Quatrac Lite

Vredestein Quatrac Lite

Ocena: 4,8 / 6,0 1111800 Ilość opinii 4
  • Sezon: Całoroczne
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Vredestein

Zamów opony
Vredestein Quatrac Lite

Sprawdź ofertę opon Vredestein Quatrac Lite w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Vredestein Quatrac Lite

Przedstawiamy doskonałe opony całoroczne przeznaczone dla samochodów osobowych. Model Vredestein Quatrac Lite to opony fantastycznie sprawdzające się w każdych warunkach drogowych i pogodowych, oferujące najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu, a także rewelacyjną wytrzymałość i odporność na rozmaite uszkodzenia.

Bieżnik omawianych opon został tak zaprojektowany, aby twardo trzymać się drogi na nawierzchni mokrej lub ośnieżonej, a podczas jazdy na suchym podłożu, oferować lekkie prowadzenie i optymalne osiągi. Jest to bieżnik asymetryczny, o przeciwstawnych kierunkach wzorów rowków na obu połowach opon. Dzięki takiej konfiguracji produkt radzi sobie na zakrętach, podczas hamowania, w tym gwałtownego, przez cały czas utrzymując przyczepność i stabilność. Kierowca natomiast cieszyć się może najwyższą sprawnością i zwrotnością pojazdu, jak również doskonałą reaktywnością kół na polecenia ze strony układu kierowniczego.

Materiał budulcowy opon Vredestein Quatrac Lite to nowoczesna mieszanka gumowa, która łączy elastyczność z wytrzymałością. Dzięki temu jednocześnie dostosowuje się do rodzaju i stanu nawierzchni, a także zapewnia długowieczność. Wszystko to sprzyja komfortowej jeździe oraz oszczędnościom. Kolejnym aspektem ekonomiki jazdy, którą oferują opony Vredestein Quatrac Lite, jest niski opór toczenia, co pomaga redukować poziom spalania paliwa. Dodatkowo prowadzenie jest dzięki temu lekkie i przyjemne. Podobnie działa zdolność opon do wyciszania hałasów i redukcji drgań.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.