gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Wtorek 24.11 8.00 - 20.00
Środa 25.11 8.00 - 20.00
Czwartek 26.11 8.00 - 20.00
Piątek 27.11 8.00 - 20.00
Sobota 28.11 8.00 - 16.00
Niedziela 29.11 10.00 - 18.00
Poniedziałek 30.11 8.00 - 20.00

Michelin LATITUDE DIAMARIS

opony Michelin LATITUDE DIAMARIS

Michelin LATITUDE DIAMARIS

Ocena: 5,1 / 6,0 1111110 Ilość opinii 21
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Michelin

Zamów opony
Michelin LATITUDE DIAMARIS

Sprawdź ofertę opon Michelin LATITUDE DIAMARIS w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Michelin LATITUDE DIAMARIS

Michelin Latitude Diamaris to letnia opona klasy premium. Przeznaczona jest dla samochodów z napędem na cztery koła. Wyposażono ją w szeroki, asymetryczny bieżnik, który gwarantuje optymalną kontrolę trakcji przy dużych prędkościach zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Dodatkowym atutem opony jest redukcja oporów toczenia, dzięki czemu spalanie paliwa jest mniejsze.

Model Latitude Diamaris przeznaczony jest dla luksusowych SUVów, które rozwijają bardzo duże prędkości. Opona znalazła się w oryginalnym wyposażeniu samochodu Range Rover HSE. Charakterystyczną właściwością tego bieżnika jest duży komfort podróżowania. Dzięki zastosowaniu szerokiego żebra w centralnej części opony uzyskano precyzyjne sterowanie. Konstrukcja opony powstała w oparciu o modele sportowe. Nawet przy wyższych prędkościach nie traci swoich właściwości. Asymetryczna rzeźba gwarantuje wysokie osiągi zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Duża ilość rowków oraz szerokie wzdłużne kanały zapewniają sprawny drenaż wodny podczas jazdy na mokrej nawierzchni. Optymalnie dobrana mieszanka gumowa oraz ostre krawędzie bieżnika zapewniają natychmiastową reakcję na hamowanie. Wewnętrzna konstrukcja opony oparta jest na technologii BAZ. Są to spiralne nylonowe łączenia umieszczone pod kątem zero stopni w stosunku do kierunku rotacji. Bieżnik jest również odporny na zużycie. Posiada rant ochronny, który chroni krawędzie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zabezpiecza felgę. Dodatkowym atutem opony jest wysoka estetyka wykonania.

Michelin to znany, europejski koncern, który znajduje się w ścisłej czołówce światowej branży opon. Firma powstała w 1889 roku. Słynie z produkcji wysokiej jakości ogumienia do samochodów osobowych i dostawczych, ciężarowych, motocyklowych, a także specjalistycznych przemysłowych, rolniczych i samolotowych. W skład grupy Michelin wchodzi wiele znanych marek, między innymi BFGoodrich i Kormoran. Poza produkcją opon firma tworzy znane przewodniki turystyczne i gastronomiczne, mapy i atlasy samochodowe, a także cyfrowe systemy nawigacji drogowej.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.