gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Piątek 22.06 7.00 - 22.00
Sobota 23.06 8.00 - 16.00
Niedziela 24.06 nieczynna
Poniedziałek 25.06 7.00 - 22.00
Wtorek 26.06 7.00 - 22.00
Środa 27.06 7.00 - 22.00
Czwartek 28.06 7.00 - 22.00

Michelin ENERGY LX4

opony Michelin ENERGY LX4

Michelin ENERGY LX4

Ocena: brak
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Michelin

Zamów opony
Michelin ENERGY LX4

Sprawdź ofertę opon Michelin ENERGY LX4 w naszym sklepie.

Opony Michelin ENERGY LX4

Przedstawiamy doskonałe opony letnie dla samochodów osobowych o dużej mocy oraz pojazdów z napędem na cztery koła. Model Michelin ENERGY LX4 jest polecany przede wszystkim kierowcom ceniącym dynamiczny styl jazdy oraz pokonującym znaczne odległości w trudnych warunkach, ponieważ umożliwia pełne wykorzystanie mocy silnika każdego pojazdu.

Opony Michelin ENERGY LX4 charakteryzują się fantastycznymi parametrami jezdnymi. Dotyczy to zarówno nawierzchni suchej, jak i mokrej, a także wykonywania manewrów takich jak skręcanie czy hamowanie. W każdej z wymienionych sytuacji omawiany model opon pozwala na stabilną i bezpieczną jazdę, a jednocześnie optymalizuje osiągi samochodu. Prowadzenie pojazdu jest pewne i precyzyjne, a poziom reakcji na „polecenia” układu kierowniczego – wysoki.

Wszystkie wymienione walory dotyczą również jazdy po bezdrożach. Jako opony przeznaczone między innymi dla pojazdów typu SUV, Michelin ENERGY LX4 sprawdzą się w najgorszych warunkach, zawsze zapewniając ten sam poziom pewności i stabilności, a także sprawnego pokonywania zakrętów.

Nowoczesny, asymetryczny bieżnik sprawdza się także perfekcyjnie w procesie odprowadzania wody spod kół, co daje wymierne korzyści w kwestii hamowania na mokrej nawierzchni. Jest to kolejny punkt podnoszący poziom bezpieczeństwa jazdy.

Kolejnym jest doskonała przyczepność na drodze suchej, którą zawdzięczamy wspomnianemu bieżnikowi, a także elastycznej mieszance gumowej, która umiejętnie dostosowuje się do rodzaju i stanu nawierzchni, przedłużając jednocześnie realny okres użytkowania opon.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.