gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Piątek 22.06 7.00 - 22.00
Sobota 23.06 8.00 - 16.00
Niedziela 24.06 nieczynna
Poniedziałek 25.06 7.00 - 22.00
Wtorek 26.06 7.00 - 22.00
Środa 27.06 7.00 - 22.00
Czwartek 28.06 7.00 - 22.00

Matador IZZARDA 4x4 A/T

opony Matador IZZARDA 4x4 A/T

Matador IZZARDA 4x4 A/T

Ocena: 3,6 / 6,0 1116000 Ilość opinii 9
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Matador

Zamów opony
Matador IZZARDA 4x4 A/T

Sprawdź ofertę opon Matador IZZARDA 4x4 A/T w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Matador IZZARDA 4x4 A/T

Matador IZZARDA 4x4 A/T to letnie opony klasy ekonomicznej. Została stworzona do samochodów z napędem 4x4. Charakteryzuje się wysoką sztywnością bieżnika i wysokimi parametrami trakcyjnymi na żwirowym i piaszczystym podłożu. Jest dobrym rozwiązaniem dla użytkowników ceniących również ekonomiczne rozwiązania.

Matador IZZARDA 4x4 A/T została wyosażona w nowoczesna konstrukcje bieżnika. Bezpieczeństwo na mokrej drodze zapewnia system specjalnych nacięć zastępujący rowki obwodowe. Gwarantuje to szybkie odprowadzanie wody z centralnej strefy bieżnika. Nieregularny kształt krawędzi rowków sprzyja również samooczyszczaniu się. Jest to również zabezpieczenie przed zjawiskiem aquaplaningu. Powierzchnia klocków opony została nierównomiernie pokryta nacięciami lamelkowymi. W środkowej części opony maja one kształt falisty, a na barkach łukowaty. Takie zróżnicowanie zapewnia przyczepność na każdym rodzaju nawierzchni. Nawet podczas dynamicznego ruszania i przyśpieszania opona nie ślizga się. Podwójne centralne żebro odpowiedzialne jest za optymalną przyczepność i stabilność podczas jazdy. Jego nieregularny kształt dostosowuje się do nierówności drogi oraz zapewnia odpowiednie sterowanie. Dodatkowym wsparciem opony Matador IZZARDA 4x4 A/T są solidne, stabilizujące barki, które pomagają również utrzymać kierunek jazdy w terenie. Zastosowano nowy system gumowania oplotu i zderzaków. Opona posiada dodatkowe zabezpieczenia przed uszkodzeniem w postaci gumowych występów na części bocznej. Inżynierowie zastosowali nowoczesną mieszankę gumową, która zapewnia odpowiednią trwałość i elastyczność nawet w niskich temperaturach. Bieżnik ściera się powoli i równomiernie, dzięki czemu opona osiąga wysokie przebiegi.

Firma Matador powstała w 1905 roku. Od lat pozostaje jedną z najlepiej rozwijających się firm na Słowacji. Blisko 90 procent jego produktów trafia na eksport do ponad 80 krajów na całym świecie. Najważniejszymi rynkami zbytu są Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy oraz państwa byłego Związku Radzieckiego. Obecnie jest częścią koncernu Continental.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.