gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Niedziela 24.06 nieczynna
Poniedziałek 25.06 7.00 - 22.00
Wtorek 26.06 7.00 - 22.00
Środa 27.06 7.00 - 22.00
Czwartek 28.06 7.00 - 22.00
Piątek 29.06 7.00 - 22.00
Sobota 30.06 8.00 - 16.00

Kumho Power Max 769

opony Kumho Power Max 769

Kumho Power Max 769

Ocena: 4,4 / 6,0 1111400 Ilość opinii 12
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Kumho

Zamów opony
Kumho Power Max 769

Sprawdź ofertę opon Kumho Power Max 769 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Kumho Power Max 769

Kumho POWERMAX 769 to opona letnia klasy medium. Została zaprojektowana z myślą o użytkownikach samochodów osobowych średniej klasy. Sprawdza się zarówno w rodzinnych kombi, sedanach, jak i autach typu hatchback. Przystosowana jest do intensywnej eksploatacji w ruchu miejskim. Równie dobrze radzi sobie podczas długich dystansów na autostradzie.

Podczas szybkiej jazdy na suchej drodze Kumho POWERMAX 769 umożliwia precyzyjne sterowanie. Taki efekt uzyskano dzięki zastosowaniu centralnego rowka, który pełni rolę szyny. Umożliwia sprawną komunikację pomiędzy drogą a układem kierowniczym. Aby zwiększyć przebiegi, konstruktorzy zadbali o dobre wyważenie opony. Naciski rozkładają się równomiernie na całej płaszczyźnie, dzięki czemu bieżnik zużywa się wyjątkowo wolno. Dodatkowo udało się zredukować opory toczenia. Szczegółowo zaprojektowana rzeźba zmniejsza również ryzyko występowania zjawiska aquaplaningu. W środkowej części opony znajdują się trzy kanały obwodowe. Dzięki nim ciecz jest skutecznie usuwana z powierzchni styku z podłożem. Bieżnik ma bezpośredni kontakt z drogą, co umożliwia lepszą kierowalność i przyczepność Nawet na nierównej nawierzchni opona dobrze przylega do drogi. Solidne barki opony pełnią rolę stabilizatora. Gwarantują płynne prowadzenie oraz ułatwiają trakcję podczas jazdy na wprost. Podczas pokonywania zakrętów zapewniają przyczepność boczną, dzięki czemu samochód lepiej trzyma się drogi. Opona oferuje również wysoki komfort jazdy. Specjalne nacięcia oraz szerokie bloki barkowe redukują poziom hałasu i drgań powstających podczas toczenia. Kumho POWERMAX 769 zawdzięcza swoje wyjątkowe właściwości mieszance gumowej, z której wykonano bieżnik. Tworzywo gwarantuje odpowiednią elastyczność nawet w sypkich temperaturach. Jest wysoce odporne na ścieranie oraz poprawia przyczepność podczas jazdy na mokrej i śliskiej nawierzchni. W połączeniu z nowoczesną rzeźbą uzyskano wysoką kontrolę trakcji nawet podczas jazdy w głębokiej wodzie.

Kumho to niezależny, azjatycki producent. Firma istnieje od 1960 roku. Obecnie współpracuje ze znanymi, azjatyckimi producentami samochodów takimi jak Kia czy Hyundai. Modele zaopatrzone są homologację ECE, niezbędną na terenie Unii Europejskiej. Spełniają wysokie standardy jakości, dzięki czemu cieszą się rosnącą popularnością na całym świecie.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.