gpw
Połącz się z naszym konsultantem Pn-Pt: 7-22   Sb-Nd: 8-16    (52) 341 88 10

Kumho KL16

opony Kumho KL16

Kumho KL16

Ocena: brak
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Kumho

Zamów opony
Kumho KL16

Sprawdź ofertę opon Kumho KL16 w naszym sklepie.

Opony Kumho KL16

Kumho KL16 to znakomite opony letnie do samochodów z napędem na cztery koła oraz pojazdów typu SUV i terenowych. Model ten sprawdza się doskonale w najtrudniejszych warunkach drogowych, utrzymując przy tym wysoki poziom bezpieczeństwa jazdy oraz fantastyczną wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.

W terenie oraz na tzw. bezdrożach model opon Kumho KL16 gwarantuje bardzo dobrą przyczepność, w tym w trakcie wykonywania manewrów skrętu, hamowania czy gwałtownego przyspieszania. Ponadto produkt zapewnia pewne i stabilne prowadzenie, a także pełną kontrolę kierowcy nad pojazdem przez cały czas. Dzięki złożonemu układowi rowków bieżnikowych opony są w stanie „poradzić sobie” nawet w głębokim błocie czy w innych równie trudnych warunkach jezdnych. Pojazd natomiast stale utrzymuje zwrotność i sprawność.

Na nawierzchni lepszego gatunku opony Kumho KL16 również charakteryzują się bardzo dobrą wydajnością, pozwalając każdemu pojazdowi wykorzystywać pełnię silnikowej mocy. Na suchej drodze pojazd wręcz „szybuje” w niezachwiany sposób, utrzymując jednocześnie pełną sterowność i wysoki poziom bezpieczeństwa. Szybka i precyzyjna reakcja na każdy ruch kierownicą, która jest cechą opon Kumho KL16 pomaga w utrzymaniu kontroli nad pojazdem w nieprzewidzianych i nagłych sytuacjach, które zdarzają się na drodze.

Ponadto opony Kumho KL16 są wysoce odporne na uszkodzenia, co w sposób oczywisty przedłuża okres ich użytkowania. Wytrzymałość tego modelu jest tak duża, że w sprzyjających warunkach klimatycznych mogą być użytkowane cały rok.

rozmiar indeksy cena
Kumho KL16 235/75R16 108 H 235/75R16 108 H 412 zamów

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.