gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Piątek 22.06 7.00 - 22.00
Sobota 23.06 8.00 - 16.00
Niedziela 24.06 nieczynna
Poniedziałek 25.06 7.00 - 22.00
Wtorek 26.06 7.00 - 22.00
Środa 27.06 7.00 - 22.00
Czwartek 28.06 7.00 - 22.00

Kumho I`ZEN XW KW17

opony Kumho I`ZEN XW KW17

Kumho I`ZEN XW KW17

Ocena: 4,6 / 6,0 1111600 Ilość opinii 4
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: Osobowe
  • Producent: Kumho

Zamów opony
Kumho I`ZEN XW KW17

Sprawdź ofertę opon Kumho I`ZEN XW KW17 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Kumho I`ZEN XW KW17

Kumho I'Zen XW KW 17 to asymetryczna opona zimowa klasy średniej. Marka Kumho to niezależna, koreańska firma, która specjalizuje się między innymi w produkcji opon rajdowych. Kumho I'Zen XW KW 17 została stworzona dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Zaprojektowany komputerowo wzór zapewnia wysokie osiągi na każdym rodzaju nawierzchni. Specjalny system rowków gwarantuje bezpieczną jazdę na mokrej drodze. Ponadto opona oferuje dynamiczną i sportową jazdę.

Opona Kumho I'Zen XW KW 17 posiada nowoczesny, strefowy bieżnik, który uzyskano dzięki zastosowaniu asymetrycznej rzeźby. Wewnętrzna strona bieżnika została wyposażona w solidne bloki na barkach, zygzakowaty kanał obwodowy oraz łukowate rowki. Taka rzeźba gwarantuje odpowiednią trakcję na pokrytej śniegiem nawierzchni. Krawędzie klocków wbijają się w podłoże, dzięki czemu opona nie ślizga się w miejscu nawet na grubszej warstwie śniegu. W centralnej części opony znajduje się ciągłe żebro, które odpowiada za dokładne przenoszenie ruchów kierownicy na drogę podczas jazdy z wysoką prędkością. Dwa proste, wzdłużne kanały odpowiadają za osuszanie bieżnika. Woda jest szybko usuwana z powierzchni kontaktu opony z podłożem, co stanowi również zabezpieczenie przed zjawiskiem aquaplaningu. Zewnętrzna część opony wyposażona jest w szersze łukowate rowki, które wspomagają usuwanie wody i błota pośniegowego na boki. Lekko zaokrąglone bloki na barkach przyczyniają się do redukcji drgań i szumów. Dzięki temu opona Kumho I'Zen XW KW 17 zapewnia cichą i komfortową jazdę. Ponadto barki stabilizują trakcję. Cała powierzchnia styku z podłożem została pokryta nacięciami lamelkowymi w kształcie zygzaków. W ten sposób zwiększono ilość ostrych krawędzi, które wbijają się w nawierzchnię. Dzięki nim opona zachowuje wysoką przyczepność na śliskiej drodze, gwarantuje krótką drogę hamowania oraz dynamiczne ruszanie i przyśpieszanie. Do produkcji opony zastosowano mieszankę z dodatkiem krzemionki, która nadaje odpowiednią elastyczność i wytrzymałość.

Opona Kumho I'Zen XW KW 17 przeznaczona jest na sezon zimowy dla samochodów osobowych średniej i wyższej klasy. Sprawdza się w autach kompaktowych, sedanach, kombi a nawet w samochodach o sportowym charakterze. Przystosowana jest do szybkiej i dynamicznej jazdy. Opona Kumho I'Zen XW KW 17 posiada atrakcyjny i nowoczesny wzór bieżnia, który poprawi wygląd każdego auta. Polecana jest również miłośnikom tuningu.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.