gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Niedziela 16.06 nieczynna
Poniedziałek 17.06 7.00 - 22.00
Wtorek 18.06 7.00 - 22.00
Środa 19.06 7.00 - 22.00
Czwartek 20.06 7.00 - 22.00
Piątek 21.06 7.00 - 22.00
Sobota 22.06 8.00 - 16.00

Goodyear Wrangler AT/SA+

opony Goodyear Wrangler AT/SA+

Goodyear Wrangler AT/SA+

Ocena: 5,3 / 6,0 1111130 Ilość opinii 1
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Goodyear

Zamów opony
Goodyear Wrangler AT/SA+

Sprawdź ofertę opon Goodyear Wrangler AT/SA+ w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Goodyear Wrangler AT/SA+

Goodyear Wrangler AT/SA+ to opony dostosowane idealnie do samochodów z napędem na cztery koła, polecane przede wszystkim kierowcom lubiącym dynamiczny, agresywny styl jazdy. Model sprawdza się doskonale w każdych warunkach jezdnych.

Owe walory są przede wszystkim zasługą systemu bieżnika. Grube, masywne klocki oraz szerokie rowki o skomplikowanym układzie pozwalają na uzyskiwanie fantastycznych efektów w zakresie przyczepności oraz trakcji. To samo można powiedzieć o sprawności pojazdu oraz o reakcji na „polecenia” układu kierowniczego – wszystko odbywa się bez zarzutu. Dzięki temu jazda daje dużą przyjemność i satysfakcję. Jednocześnie, nawet w najtrudniejszych warunkach, model Goodyear Wrangler AT/SA+ pomaga utrzymać wysoki poziom bezpieczeństwa. Mocna konstrukcja opon zapobiega ich szybkiemu zużyciu i ewentualnym uszkodzeniom mechanicznym. Dzięki temu produkt jest bardzo odporny, a jego okres eksploatacji – długi. Jest to element zwiększający ekonomikę jazdy – opony w sprzyjających warunkach klimatycznych mogą być użytkowane przez cały rok.

Specjalny wzór bieżnika pomaga też w pewnym i stabilnym zachowaniu auta na mokrej nawierzchni. Woda oraz błoto są szybko i skutecznie odprowadzane, bez ryzyka wystąpienia aquaplaningu. Nie można jednak zapominać też o zwrotności, jaką wykazuje pojazd z oponami Goodyear Wrangler AT/SA+ na suchej nawierzchni. Dzięki niej kierowca może cieszyć się fantastyczną reaktywnością oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.