gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Poniedziałek 26.10 8.00 - 20.00
Wtorek 27.10 8.00 - 20.00
Środa 28.10 8.00 - 20.00
Czwartek 29.10 8.00 - 20.00
Piątek 30.10 8.00 - 20.00
Sobota 31.10 8.00 - 16.00
Niedziela 01.11 10.00 - 18.00

Goodyear WRANGLER AT/SA

opony Goodyear WRANGLER AT/SA

Goodyear WRANGLER AT/SA

Ocena: 5,0 / 6,0 111110 Ilość opinii 27
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Goodyear

Zamów opony
Goodyear WRANGLER AT/SA

Sprawdź ofertę opon Goodyear WRANGLER AT/SA w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Goodyear WRANGLER AT/SA

Goodyear Wrangler AT/SA to opona letnia klasy premium. Stworzono ją do użytku w samochodach terenowych z napędem na cztery koła. Została stworzona dla kierowców, którzy oczekują od opony odpowiednich osiągów na szosie oraz w terenie. Opona pozwala na jazdę na luźnym podłożu po leśnych i polnych drogach.

Do produkcji opony zastosowano nowoczesną, ekologiczną mieszankę, która pozbawiona jest toksycznych, wysoce aromatycznych olejów. Najnowszej generacji polimery bardzo dobre właściwości na mokrej drodze oraz wytrzymałość na uszkodzenia i zużycie. Dla lepszych parametrów jazdy na suchej drodze wzmocniono bloki barkowe tak, aby zapewniały większą sztywność bieżnika. Dla precyzyjnego sterowania poszerzono żebro centralne. Ściana boczna opony Goodyear Wrangler AT/SA została zaprojektowana w oparciu o technologię Durawall, która zwiększa wytrzymałość tej strefy na przebicie. Powierzchnia bieżnika pokryta jest dużą ilością nacięć lamelkowych, które gwarantują odpowiednią trakcję w terenie. Dla poprawy osiągów na mokrej drodze zastosowano otwartą konstrukcję zewnętrznych barków oraz wzdłużne i boczne rowki. Rzeźba gwarantuje skuteczne odprowadzanie wody z centralnej części bieżnika oraz redukcję zjawiska aquaplaningu, dzięki czemu opona zachowuje bardzo dobrą przyczepność i ciągły kontakt z podłożem. Bieżnik opony został wyposażony w szerokie żebro w centralnej części, które zapewnia lepsze prowadzenie oraz płynną trakcję. Goodyear Wrangler AT/SA została stworzona dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii SilentArmor, która gwarantuje dużą wytrzymałość opony oraz zredukowanie poziomu hałasu do minimum. W tym celu zastosowano innowacyjne materiały do produkcji bieżnika. Wewnętrzna struktura opony została wyposażona w dwie warstwy Kevlaru. Dzięki temu opona posiada ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kevlar absorbuje również hałas, co gwarantuje wysoki komfort akustyczny podczas jazdy.

Goodyear Tire and Rubber Company to trzeci pod względem obrotów i rocznej produkcji producent opon i gumy. Firma powstała w 1898 roku. Koncern dostarcza modele do przemysłu samochodowego, lotniczego, wyścigów rajdowych, a także ciężkich maszyn przemysłowych. Obecnie posiada ponad 60 zakładów produkcyjnych w 26 krajach na wszystkich kontynentach.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.