gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 24.10 8.00 - 16.00
Niedziela 25.10 10.00 - 18.00
Poniedziałek 26.10 8.00 - 20.00
Wtorek 27.10 8.00 - 20.00
Środa 28.10 8.00 - 20.00
Czwartek 29.10 8.00 - 20.00
Piątek 30.10 8.00 - 20.00

Goodyear CARGO UG (G124)

opony Goodyear CARGO UG (G124)

Goodyear CARGO UG (G124)

Ocena: 4,8 / 6,0 1111800 Ilość opinii 18
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: Dostawcze
  • Producent: Goodyear

Zamów opony
Goodyear CARGO UG (G124)

Sprawdź ofertę opon Goodyear CARGO UG (G124) w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Goodyear CARGO UG (G124)

Goodyear Cargo UG G124 to opona zimowa klasy premium (wysokiej) stworzona z myślą o specyficznych parametrach trakcji samochodów dostawczych. Producent opony, koncern Goodyear jest znaną firmą, specjalizującą się w produkcji szerokiej gamy opon, spełniających najwyższe standardy jakości. Opona Goodyear Cargo UG G124 gwarantuje wysoką przyczepność i precyzyjne sterowanie nawet przy dużym obciążeniu. Ponadto jest wytrzymała. Wystarczy na przejechanie wielu tysięcy kilometrów.

Opona Goodyear Cargo UG G124 została wykonana dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii opatentowanych przez firmę Goodyear. Inżynierowie zastosowali innowacyjną konstrukcję stalowej plecionki o nazwie Unisteel. Sztywne włókna gwarantują podwyższoną nośność, dzięki czemu opona zachowuje wszystkie swoje właściwości nawet przy pełnym załadunku. Mocny karkas opony chroni również jej profil przed deformacją i uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo poprawiono budowę krawędzi opony. Nawet w przypadku najechania na krawężnik opona nie ulega zniszczeniu. Aby zapewnić bezpieczną trakcję na mokrej drodze wykorzystano gęsty system rowków, który tworzy strukturę przypominającą plaster miodu. Dzięki temu woda i błoto pośniegowe są skutecznie usuwane spod powierzchni opony. Jest to również zabezpieczenie przed zjawiskiem aquaplaningu. Klocki bieżnika posiadają dodatkowe nacięcia, które zwiększają liczbę ostrych krawędzi. Podczas kontaktu ze śliskim podłożem opona nie traci przyczepności. Opona Goodyear Cargo UG G124 zapewnia bardzo dobrą reakcję na ruchy kierownicą oraz krótką drogę hamowania. Nawet w głębszym śniegu koła nie ślizgają się w miejscu. Mieszanka użyta do produkcji bieżnika jest wysoce wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. W połączeniu z optymalnym rozmieszczeniem nacisków i płaskim profilem opona Goodyear Cargo UG G124 gwarantuje wysokie przebiegi. Dzięki temu jest oszczędna w eksploatacji. Dodatkowym atutem opony jest niski poziom hałasu. Rowki w strefie barkowej redukują poziom szumów i drgań, co gwarantuje komfortową i płynną jazdę.

Opona Goodyear Cargo UG G124 przeznaczona jest dla samochodów dostawczych i lekkich ciężarówek. Równie dobrze sprawdza się w minibusach. Opona posiada również otwory do kolcowania, dzięki czemu radzi sobie nawet w ekstremalnych zimowych warunkach. Ponadto zapewnia bardzo długie przebiegi, dzięki czemu nadaje się do użytku w segmencie komercyjnym.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.