gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Wtorek 07.07 8.00 - 20.00
Środa 08.07 8.00 - 20.00
Czwartek 09.07 8.00 - 20.00
Piątek 10.07 8.00 - 20.00
Sobota 11.07 8.00 - 16.00
Niedziela 12.07 nieczynna
Poniedziałek 13.07 8.00 - 20.00

Dunlop Grandtrek SJ 6

opony Dunlop Grandtrek SJ 6

Dunlop Grandtrek SJ 6

Ocena: 5,0 / 6,0 111110 Ilość opinii 66
  • Sezon: Zimowe
  • Rodzaj pojazdu: 4x4
  • Producent: Dunlop

Zamów opony
Dunlop Grandtrek SJ 6

Sprawdź ofertę opon Dunlop Grandtrek SJ 6 w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Dunlop Grandtrek SJ 6

Dunlop Grandtrek SJ6 to zimowe opony klasy premium (wysokiej) dla samochodów terenowych. Marka Dunlop wchodzi w skład koncernu Goodyear. Opona charakteryzuje się bardzo dobrymi właściwościami trakcyjnymi, zarówno na śniegu, lodzie oraz na mokrych nawierzchniach. Skutecznie zmniejsza ryzyko aquaplaningu. Dunlop Grandtrek SJ 6 sprawdza się nawet w trudnym terenie. Ponadto oferuje płynną i stabilną jazdę na utwardzonej drodze.

Opony Dunlop Grandtrek SJ6 została zaprojektowana dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii. Bieżnik opony zbudowany jest z 10 - schodkowego profilu, który zapewnia dużą powierzchnię kontaktu opony z podłożem, a także równomierne rozłożenie nacisku. Konstrukcja boku opony zapewnia odpowiednią siłę tarcia podczas pokonywania zakrętów, co redukuje ryzyko niekontrolowanego poślizgu. Solidna strefa barków przyczynia się do stabilizacji toru jazdy oraz odpowiada za przyczepność boczną na zakrętach. Na mokrej nawierzchni odpowiednią przyczepność zapewniają rowki w kształcie litery V w środkowej części, które odprowadzają wodę i błoto oraz redukują zjawisko aquaplaningu. Krawędzie klocków bieżnika gwarantują optymalną siłę hamowania nawet na mocno zaśnieżonej drodze. Odpowiednią przyczepność na lodzie zapewnia wzmocnienie z włókna szklanego. Zastosowano również unikalną mieszankę gumową z dodatkiem węgla oraz krzemionki, dzięki czemu opona Dunlop Grandtrek SJ6 jest trwała i dostosowana do każdych warunków atmosferycznych. Nawet przy ujemnej temperaturze guma zachowuje swoją elastyczność. Bieżnik opony został zaprojektowany przy użyciu nowoczesnych programów komputerowych, dzięki czemu uzyskano równomierne rozłożenie nacisków. Zygzakowate rowki pomiędzy klockami bardzo dobrze redukują drgania powstające podczas toczenia. Opona zachowuje się bardzo cicho. Gwarantuje płynną jazdę na asfaltowych nawierzchniach. Dunlop Grandtrek SJ 6 posiada nowoczesny design boku, dzięki czemu opona prezentuje się bardzo atrakcyjnie.

Dunlop Grandtrek SJ 6 to wysokiej jakości opona zimowa przeznaczona dla dużych samochodów z napędem na cztery koła. Charakteryzuje się kierunkową, głęboką rzeźbą bieżnika, która została przetestowana w najcięższych zimowych warunkach. Opony została wyposażona w symbol płatka śniegu na boku, tzw. snowflake-on-the-mountain, co informuje o przystosowaniu do zimowej jazdy autostradą, jak i w terenie.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.