gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Czwartek 27.06 7.00 - 22.00
Piątek 28.06 7.00 - 22.00
Sobota 29.06 8.00 - 16.00
Niedziela 30.06 nieczynna
Poniedziałek 01.07 7.00 - 22.00
Wtorek 02.07 7.00 - 22.00
Środa 03.07 7.00 - 22.00

Continental VancoContact

opony Continental VancoContact

Continental VancoContact

Ocena: 3,2 / 6,0 1112000 Ilość opinii 20
  • Sezon: Letnie
  • Rodzaj pojazdu: Dostawcze
  • Producent: Continental

Zamów opony
Continental VancoContact

Sprawdź ofertę opon Continental VancoContact w naszym sklepie.

[[ Zobacz opinie ]]

Opony Continental VancoContact

VancoContact to letnia opona klasy premium stworzona z myślą o użytkownikach małych samochodów dostawczych. Wytrzymały bieżnik wykonany z wysokiej jakości mieszanki gumowej sprawdza się na każdym rodzaju nawierzchni, nawet w lekkich warunkach zimowych. Gwarantuje dobrą przyczepność, precyzyjne sterowanie oraz długie przebiegi. Dzięki temu opona jest uniwersalnym i oszczędnym rozwiązaniem, szczególnie polecanym do zastosowań komercyjnych.

Opona wzięła udział w teście opon letnich magazynu "Promobil" w rozmiarze 235/65 R16 C/CP w 2015 roku. Zajęła 2. miejsce i zdobyła ocenę "szczególnie polecany".

Continental VancoContact przystosowana jest do całorocznego użytku w klimacie umiarkowanym. Wyprodukowano ją z mieszanki gumowej, która charakteryzuje się odpornością na szeroki zakres temperatur. Płaski kontur opasania zapewnia Dzięki płaskiemu dużą powierzchnię kontaktu z podłożem, co gwarantuje lepsze rozłożenie nacisków na płaszczyźnie bieżnika. Dzięki temu zużywa się on bardzo wolno i równomiernie. Dodatkowo opona oferuje niskie opory toczenia, a co za tym idzie mniejsze spalanie paliwa. Opony Continental VancoContact są odporne na uszkodzenia mechaniczne boku opony. Posiadają specjalne wzmocnienie w tej części opony, co chroni ją np. przed problemami związanymi z najechaniem na krawężnik. Bezpieczeństwo podczas deszczu i śniegu zapewniają trzy szerokie, obwodowe kanały oraz boczne rowki, które sprawnie usuwają wodę i błoto pośniegowe z centralnej części opony oraz chronią przed zjawiskiem aquaplaningu. Za stabilizacje toru jazdy odpowiadają dwa centralne, mocne żebra.

Continental to jeden z przodujących dostawców opona na świecie. Firma istnieje od 1871 roku. Ważnym elementem działalności firmy jest rozwijanie nowych technologii, dzięki czemu wraz z Bridgestonem i Yokohamą, Continental stworzył oponę Run-flat. Jako technologiczny lider w branży oponiarskiej Continental angażuje się również w projektowanie systemów podwozia.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.